Obchodní podmínky


  Práva a povinnosti prodejce

 1. Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zbožína adresu v této objednávce uvedenou do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky; v případě platby předem na účet do pěti pracovních dnů od přijetí platby. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.
   
 2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení odkupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací částku za poštovné a balné.
   
 3. Prodávající se zavazuje osobní údaje které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které sloužík účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.
   
 4. Prodejce si vyhrazuje právo na změnu ceny.

 

 

Práva a povinnosti nakupujícího

 1. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky(poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.
   
 2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.
   
 3. Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupeníod kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal.
   
 4. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za totozboží zaplacené.
   
 5. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal.
     
     

Copyright www.suseneplody.cz 2007 - 2021